Relaks u Orlików

Relax RadziwiłłówPromyk Nowa Sucha

4 - 14


W meczu VI Warszawskiej Ligi Orlików Relax Radziwiłłów przegrał z Promykiem Nowa Sucha 4:14 (2:4). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Konrad Kornacki x7, Adam Mońka x3, Krystian Kocimski x2 i Jakub Kowalski x2.

W pierwszym ligowym pojedynku pokazaliśmy się z dobrej strony, ale zastanawialiśmy się czy wysoką formę przeniesiemy też na mecze wyjazdowe. Rywalizację rozpoczęliśmy jednak w efektowny sposób. Na strzał z przewrotki zdecydował się Krystian Kocimski i po bardzo ładnym uderzeniu wyszliśmy na prowadzenie. Spotkanie to było wyrównane i gospodarze dość szybko odpowiedzieli golem na 1:1. Na popisy strzeleckie nie należało jednak narzekać, gdyż parę minut później znów osiągnęliśmy przewagę. Niestety sytuacja szybko się zmieniała i zamiast zwiększać prowadzenie to ponownie mieliśmy wyrównanie. Na szczęście końcówka drugiej kwarty należała do Promyka i z dwoma trafieniami przewagi zeszliśmy na przerwę. Można się było spodziewać, że walka o punkty będzie bardzo ciekawa, ale po zmianie stron przeciwnik opadł z sił i już nie prezentował się tak dobrze, co dało pole do popisu naszym piłkarzom. Kreowaliśmy sporo fajnych akcji, co przełożyło się na kolejne bramki. Łącznie uzbierało się ich aż czternaście, co może robić wrażenie, ale nie osiadamy na laurach, bo do końca ligi jeszcze osiem kolejek.

Wystąpiliśmy w składzie: Ksawery Ciura, Kuba Kasperek, Maciej Wasilewski, Konrad Kornacki, Jakub Kowalski, Jakub Brzeziński i Krystian Kocimski. Grali także: Tomasz Brzeziński, Wiktor Drężek, Mikołaj Matusiak, Marcel Wawrzyńczak oraz Adam Mońka.

Tabela VI Warszawskiej Ligi Orlików:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Błonianka II Błonie 0 00 0
2 LKS Chlebnia 0 00 0
3 Offensywa Książenice 0 00 0
4 Piast Piastów 0 00 0
5 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0 00 0
6 Promyk Nowa Sucha 0 00 0