Trudny rywal przełamany

Naprzód BrwinówPromyk Nowa Sucha

1 - 4


W meczu III Warszawskiej Ligi Młodzików Młodszych Naprzód Brwinów przegrał z Promykiem Nowa Sucha 1:4 (1:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Nikolas Krzemiński x3 i Bartosz Bernaszuk.

Czasami w piłce bywa tak, że jakiś przeciwnik po prostu „nie leży”. Dla podopiecznych Rafała Murasa takim zespołem niejako stał się Naprzód Brwinów. Przegrywaliśmy w rozgrywkach ligowych czy też w Lidze Zimowej, w której uczestniczyliśmy. Można było się więc obawiać jak to będzie i wydawało się, że koszmar bardzo szybko powrócił. Gospodarze tuż po rozpoczęciu wyszli na prowadzenie i momentalnie chcieli odebrać Promykowi nadzieje na korzystny rezultat. Przetrwaliśmy jednak napór i w miarę upływu czasu sami zaczynaliśmy dochodzić do głosu. Mimo wszystko pierwszą połowę zakończyliśmy z jednobramkową stratą. Druga odsłona przyniosła jednak niesamowity zwrot akcji. To goście ruszyli z mocnym atakiem i zanim się obejrzeliśmy był już remis. Dodało to Promykowi pewności siebie i zaczęliśmy łapać odpowiedni rytm. Do końca rywalizacji dołożyliśmy jeszcze trzy gole i ze spokojem sięgnęliśmy po trzy punkty.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Igor Kowalski, Bartosz Bernaszuk, Bartosz Figat, Bartosz Szałaj, Wiktor Sot, Mateusz Łukawski, Dawid Błaszczyk i Nikolas Krzemiński. Grali także: Oliwier Tataj, Kamil Malara, Paweł Rozmarynowski, Sergiusz Winnicki, Jacek Wyziński oraz Antoni Kwiatkowski.

Tabela III Warszawskiej Ligi Młodzików Młodszych:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Błonianka Błonie 0 00 0
2 Milan Milanówek 0 00 0
3 Naprzód Brwinów 0 00 0
4 Promyk Nowa Sucha 0 00 0
5 Tur Jaktorów 0 00 0
6 UKS Ołtarzew 0 00 0