Najmłodsi w formie strzeleckiej

Promyk Nowa SuchaUKS Ołtarzew

12 - 0

W meczu VI Warszawskiej Ligi Orlików Promyk Nowa Sucha wygrał z UKS Ołtarzew 12:0 (5:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Konrad Kornacki x6, Kuba Kasperek x2, Wiktor Drężek, Jakub Brzeziński, Krystian Kocimski i Szymon Brysiak.

Po dwóch mocno przekonujących zwycięstwach nie zakładaliśmy nic innego jak kolejny komplet punktów. W tej sytuacji bezbramkowy remis po pierwszej kwarcie mógł nas delikatnie zaniepokoić. Mimo wszystko konsekwentnie realizowaliśmy plan założony na to spotkanie i kroczyliśmy obroną ścieżką. Ta konsekwencja pozwoliła na znaczny dorobek strzelecki w drugich piętnastu minutach. Do siatki trafialiśmy pięciokrotnie, czym właściwie rozstrzygnęliśmy losy rywalizacji. Po zmianie stron dalej budowaliśmy swoją przewagę, a gole często wynikały z zespołowych akcji. Przełożyło się to na łączny dorobek 12 bramek i kolejny komplet punktów pozwalający coraz wygodniej zasiadać w fotelu lidera. Nie należy jednak gubić koncentracji, gdyż za tydzień ważny pojedynek z UKS Nowa Wieś, który może dać odpowiedź na pytanie kto w tej lidze jest najmocniejszy.

Wystąpiliśmy w składzie: Ksawery Ciura, Maciej Wasilewski, Kuba Kasperek, Konrad Kornacki, Tomasz Brzeziński, Jakub Brzeziński, Krystian Kocimski, Piotr Kowalik, Adam Mońka, Szymon Brysiak, Wiktor Drężek i Mikołaj Matusiak.