Kolejny pogrom Orlików

UKS Nowa WieśPromyk Nowa Sucha

0 - 13

W meczu VI Warszawskiej Ligi Orlików UKS Nowa Wieś przegrał z Promykiem Nowa Sucha 0:13 (0:8). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Konrad Kornacki x5, Adam Mońka x2, Kuba Kasperek x2, Krystian Kocimski x2, Jakub Kowalski i Marcel Wawrzyńczak.

Mimo, że dotychczasowe mecze wygrywamy zdecydowanie to nie możemy osiadać na laurach i być cały czas skoncentrowani. Niejako potwierdziło się to w pierwszych minutach spotkania z UKS Nowa Wieś. Gospodarze skonstruowali kilka groźnych akcji, ale Promyk spokojnie przetrzymał atak i sam szykował się do natarcia. Na efekty nie musieliśmy długo czekać i po pierwszych piętnastu minutach mieliśmy już pięć goli przewagi. Ustawiło to dalszą część rywalizacji, choć sami nie zamierzaliśmy na tym poprzestawać. Konstruowaliśmy ciekawe akcje i przed zmianą stron na tablicy wyników było już 0:8. Przejście na drugą połowę boiska wiązało się także z roszadami w składzie. W ten sposób każdy miał szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności, a i tak byliśmy stroną dominującą. Ostatecznie kolejny mecz kończymy z dwucyfrowym dorobkiem strzeleckim i oby tak dalej.

Wystąpiliśmy w składzie: Ksawery Ciura, Jakub Kowalski, Adam Mońka, Konrad Kornacki, Maciej Wasilewski, Kuba Kasperek, Krystian Kocimski, Marcel Wawrzyńczak, Jakub Brzeziński, Tomasz Brzeziński, Mikołaj Matusiak, Szymon Brysiak i Wiktor Drężek.