Zwycięstwo Młodzików

Promyk Nowa SuchaUKS Ołtarzew

2 - 1

W meczu III Warszawskiej Ligi Młodzików Promyk Nowa Sucha wygrał z UKS Ołtarzew 2:1 (0:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Bartosz Krawczak i Wiktor Sot.

Dotychczas w lidze idzie nam całkiem nieźle i po dwóch zwycięstwach przewodzimy ligowej tabeli. Mimo dobrej pozycji wyjściowej o każdy punkt trzeba stoczyć ciężką walkę więc z pozytywnym nastawieniem przystąpiliśmy do gry. Pierwsza połowa pokazała, że nasze przypuszczenia są słuszne. Rywal nie dał się zaskoczyć i nie znaleźliśmy drogi do bramki. Na szczęście my także nie próżnowaliśmy w obronie i oba zespoły zeszły na przerwę przy bezbramkowym remisie. Liczyliśmy jednak, że gole obejrzymy po zmianie stron. Tak też się stało i wynik rywalizacji otworzył Bartosz Krawczak. Następnie uderzeniem głową nasze prowadzenie podwyższył Wiktor Sot i można było przypuszczać, że nic groźnego nam się już nie stanie. Piłka jest mimo wszystko nieprzewidywalna, co przełożyło się na trafienie gości. Zrobiło się wtedy trochę niebezpiecznie, ale utrzymaliśmy koncentrację i dopisaliśmy do swojego konta kolejne trzy punkty po końcowym gwizdku sędziego.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Wiktor Sot, Oliwier Tataj, Mateusz Kluczyk, Nikolas Krzemiński, Miłosz Kluczyk, Bartosz Krawczak, Bartosz Figat i Dawid Błaszczyk. Grali także: Kamil Malara, Antoni Kwiatkowski, Jacek Wyziński, Sergiusz Winnicki, Igor Kowalski, Adam Malczenko oraz Mikołaj Zabłocki.