Kolejne zwycięstwo Orlików

Promyk Nowa SuchaBłękitni Korytów

6 - 2

W meczu III Warszawskiej Ligi Orlików Promyk Nowa Sucha wygrał z Błękitnymi Korytów 6:2 (2:1, 2:0, 0:0, 2:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Konrad Kornacki x2, Kuba Kasperek x2 i Jakub Kowalski x2.

Poziom III Ligi jest już dużo wyższy i wiele błędów nie jest wybaczanych, ale nasi piłkarze nie boją się wyzwań i do każdego pojedynku podchodzą z podniesioną głową. Tak też było i tym razem, co szybko udokumentowaliśmy strzelonymi golami. Udało nam się wyjść na dwubramkowe prowadzenie, ale goście zdołali odpowiedzieć kontaktowym trafieniem. Sprawiło to, że musieliśmy wzmóc naszą koncentrację. Dało to pożądany efekt, gdyż w kolejnej kwarcie dwukrotnie pokonaliśmy golkipera z Korytowa. Sprawiło to, że mieliśmy trochę komfortu, ale też odrobinę nas rozleniwiło, ponieważ następne 15 minut nie przyniosło bramek. Strzelanie zostawiliśmy sobie jednak na ostatnią kwartę. Wtedy powiększyliśmy swoją przewagę do czterech goli, ale naszą radość zmąciła utracona bramka. Na szczęście ostatnie słowo należało do Promyka, który skutecznie strzelając po raz szósty przypieczętował zwycięstwo.

Wystąpiliśmy w składzie: Ksawery Ciura, Kacper Błaszkiewicz, Adam Mońka, Maciej Wasilewski, Kuba Kasperek, Jakub Kowalski, Krystian Kocimski, Konrad Kornacki, Jakub Brzeziński, Tomasz Brzeziński, Kacper Gierasik, Szymon Brysiak i Marcel Wawrzyńczak.