Milan ograł Młodzików

W meczu kontrolnym Młodzików Milan Milanówek wygrał z Promykiem Nowa Sucha 3:1 (1:0). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Bartosz Bernaszuk.

W środku tygodnia graliśmy z reprezentantem II Ligi i mimo remisu pokazaliśmy się z dobrej strony, dlatego grając z trzecioligowcem zakładaliśmy, że powinno pójść nam jeszcze lepiej. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem, choć trzeba przyznać, że spotkanie samo w sobie było wyrównanym widowiskiem. Oba zespoły potrafiły stworzyć sobie okazje pod bramką przeciwnika, ale jeśli chodzi o wykończenie to tu górowali już gospodarze. Tak oto po pierwszej połowie prowadzili z nami różnicą jednej bramki, ale po zmianie stron dalej nie mogliśmy wyregulować celowników. Rywalom to odpowiadało, gdyż sami dołożyli jeszcze dwa trafienia. Wynik nie był dla nas zadowalający, ale na szczęście potrafiliśmy się przełamać i Bartosz Bernaszuk zaliczył honorową bramkę dla Promyka. Teraz naszych zawodników czekają treningi w środku tygodnia, a jak będzie z poprawą wykończenia akcji zobaczymy za tydzień w spotkaniu z KS Teresin.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Wiktor Sot, Mateusz Kluczyk, Dawid Błaszczyk, Dawid Markus, Miłosz Kluczyk, Bartosz Bernaszuk, Oliwier Tataj i Nikolas Krzemiński. Grali także: Adam Malczenko, Mikołaj Zabłocki, Kacper Hołuj, Adrian Sałaciński, Igor Kowalski, Kamil Malara, Maciej Wasilewski oraz Jakub Kowalski.