Seniorzy tracą zwycięstwo w ostatniej akcji

W meczu kontrolnym Seniorów Olimpia Chąśno zremisowała z Promykiem Nowa Sucha 1:1 (0:0). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Rafał Dalke.

Porządne jednostki treningowe czekały na naszych zawodników w ten weekend. Zarówno w piątek jak i niedzielę graliśmy z reprezentantami skierniewickiej okręgówki i trzeba przyznać, że byli to wymagający rywale. Olimpia podobnie jak wcześniej Zryw dłużej utrzymywała się przy piłce i próbowała sforsować naszą defensywę. Nie wychodziło im to jednak tak jak tego oczekiwali, a do tego to Promyk był bliższy objęcia prowadzenia. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego futbolówkę uderzał Marcin Jaworski, ale ta trafiła w słupek. Zabrakło więc niewiele, ale do szatni zeszliśmy przy bezbramkowym remisie. Po zmianie stron dalej piłkarze z Chąśna prowadzili grę, ale zespół z Nowej Suchej był coraz groźniejszy w kontrach. W końcu po prostopadłym zagraniu do piłki doszedł Rafał Dalke i posłał ją obok wychodzącego bramkarza. Dzięki temu zagraniu wyszliśmy na prowadzenie i kolejne minuty dawały nadzieje, że utrzymamy korzystny wynik do końca rywalizacji. Sytuacja nieco skomplikowała się, gdy Olimpia miała szanse wyrównać z rzutu karnego, ale futbolówka jedynie otarła się o poprzeczkę z tej niewłaściwej dla wykonującego strony. Ostatecznie jednak nie udało nam się sięgnąć po kolejne zwycięstwo w okresie przygotowawczym i podobnie jak w meczu ze Zrywem straciliśmy bramkę w ostatnich sekundach rywalizacji z tą różnicą, że teraz bramka padła z akcji, a nie po stałym fragmencie gry. Mimo wszystko i tak możemy być zadowoleni ze swojej postawy.

Wystąpiliśmy w składzie: Marcin Grzywacz, Łukasz Pacholski, Paweł Kutkowski, Marek Simiński, Kamil Dalke, Aleksander Psiuk, Marcin Jaworski, Damian Chełmiński, Maciej Nowicki, Piotr Kamiński i Artur Rogala. Grali także: Bartłomiej Dragański, Bartłomiej Siekiera, Karol Drązikowski, Jakub Felczyński, Paweł Księżak, Damian Kaczor, Michał Dobkiewicz, Piotr Ufa, Rafał Dalke oraz Andrzej Leszczyński.

2 komentarze na temat “Seniorzy tracą zwycięstwo w ostatniej akcji

Komentarze są wyłączone