Zwycięstwo Juniorów w Warszawie

W meczu kontrolnym Juniorów Młodszych Błyskawica Warszawa przegrała z Promykiem Nowa Sucha 3:8 (2:4). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Aleksander Psiuk x3, Paweł Piotrowski x2, Adrian Jaworski x2 i Damian Kaczor.

Naszych zawodników czekał pracowity weekend, ponieważ w piątek mierzyliśmy się z Błyskawicą Warszawa, a w niedzielę czeka nas pojedynek z Seniorami Orła Kampinos. Mamy więc dwa wymagające spotkania, gdyż piątkowy rywal stanął na podium w I Lidze w poprzednim sezonie. Udowodnili to zresztą w początkowych fragmentach, gdy wyszli na prowadzenie. Promyk potrafił jednak pokazać, że w piłkę grać potrafi i stopniowo przechodził do ataku. Przełożyło się to na zdobywane bramki i najpierw doprowadziliśmy do remisu, a następnie wyszliśmy na prowadzenie. Dobra gra zaowocowała dwoma trafieniami przewagi po pierwszej połowie i nadzieją, że po zmianie stron będzie równie dobrze. Jak się okazało było jeszcze lepiej, ponieważ nasi gracze zdominowali przeciwnika i dokładali kolejne gole. Łącznie uzbieraliśmy ich osiem dzięki czemu odnieśliśmy pewne i przekonujące zwycięstwo. Ze stolicy wróciliśmy więc w dobrych nastrojach i z niecierpliwością czekamy jak zaprezentują się podopieczni Marcina Jawroskiego na tle drużyny Seniorskiej Orła Kampinos.

Wystąpiliśmy w składzie: Krystian Centkowski, Kacper Drązikowski, Jakub Felczyński, Jakub Teodorowicz, Hubert Kowalski, Kamil Kościug, Paweł Księżak, Damian Chełmiński, Damian Kaczor, Adrian Jaworski i Aleksander Psiuk. Grali także: Michał Regulski, Paweł Piotrowski, Maciej Grochowski, Jakub Nowakowski, Jakub Pawlak oraz Adrian Gala.

Jeden komentarz na temat “Zwycięstwo Juniorów w Warszawie

Komentarze są wyłączone