Drużyna Żaków szlifuje formę

W meczu kontrolnym Żaków Promyk Nowa Sucha przegrał z SP Olimp Brwinów 5:11. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Szymon Bolimowski x2, Oliwier Olszanowski, Rafał Rychlewski i Wojtek Kacprzak.

W rozgrywkach ligowych nasz zespół rozpocznie grę w siedmioosobowych składach, dlatego musimy się powoli do tego przyzwyczajać. W ten sposób po raz pierwszy w tym roku zagraliśmy właśnie w takim ustawieniu. Była to wartościowa jednostka treningowa, po której wiemy ile jeszcze czeka nas pracy, ale także coraz bardziej będziemy rozumieć ustawienie na boisku i inne elementy taktyczne. Goście z Brwinowa częściej pokonywali naszego bramkarza, ale ze swojej skuteczności też możemy być zadowoleni. Co prawda wynik nie był dla nas najlepszy, ale w tym wieku znacznie ważniejsza jest możliwość zabawy w formie gry w piłkę.

Wystąpiliśmy w składzie: Szymon Kowalewski, Adrian Olender, Jakub Jurgiel, Jakub Sikora, Oliwier Olszanowski, Krystian Jaskulski, Bartek Kosiński, Marcin Kosiński, Szymon Bolimowski, Bartosz Cieślak, Rafał Rychlewski, Wojtek Kacprzak, Gabryś Ufa, Sebastian Wasilewski i Szymon Wasilewski.

Jeden komentarz na temat “Drużyna Żaków szlifuje formę

  1. Nie wiem czy nasze najmłodsze skarby zaglądają na tę stronę , ale każdy trening i każdy kolejny mecz to dla Was nauka gry w piłkę nożną. Wynik w tym wieku nie jest najważniejszy. Radość uprawiania tej pięknej dyscypliny sportu to sprawa nadrzędna. Praca na treningach i meczach kontrolnych musi dać pozytywny efekt. Najważniejsze że chcecie ,że jesteście . Motywujcie swoich rówieśników do gry w Promyku , bo tu jest ogromna szansa na rozwój>Powodzenia w następnych meczach !!!!!!!!!!!!!!

Komentarze są wyłączone