Juniorzy udanie rozpoczynają weekend

Promyk Nowa SuchaBUKS Pruszków

8 - 0


W meczu I Warszawskiej Ligi Juniorów Młodszych Promyk Nowa Sucha wygrał z BUKS Pruszków 8:0 (4:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Adrian Jaworski x3, Aleksander Psiuk, Damian Kaczor, Jakub Pawlak, Kacper Drązikowski i Damian Chełmiński.

Juniorzy rozpoczynali weekend i ze względu na fakt, że kilku graczy miało zagrać jeszcze w Seniorach to owi piłkarze mogli zaliczyć tylko 45 minut. Zadanie było więc proste – do przerwy zbudować sporą przewagę i móc spokojnie robić zmiany. Naszym piłkarzom nie trzeba było dwa razy powtarzać i od razu zabrali się do pracy. Dość szybko na prowadzenie wyprowadził nas Adrian Jaworski, a parę minut później Aleksander Psiuk wykorzystał niepotrzebne wyjście bramkarza i zrobiło się 2:0. Dalsza część pierwszej połowy należała do Adriana Jaworskiego, który najpierw podwyższył naszą przewagę do trzech trafień, a następnie skompletował hat-tricka bezpośrednio z rzutu rożnego. Wszystko wyglądało całkiem nieźle i po zmianie stron w naszym zespole nastąpiły zapowiadane wcześniej roszady. Jak się później okazało nie miało to większego znaczenia, gdyż Promyk dalej dominował. Jakby tego było mało to nasi zawodnicy grali nie tylko efektywnie, ale także efektownie, ponieważ druga część rywalizacji przyniosła bardzo piękne gole i chyba każdy kolejny był ładniejszy od poprzedniego. Zaczął Damian Kaczor zdobywając gola od poprzeczki. Następnie Jakub Pawlak wykończył ładną dla oka zespołową akcję Promyka. Dalej przeszliśmy do stałych fragmentów gry i po rzutach rożnych najpierw Kacper Drązikowski, a później Damian Chełmiński trafiali do siatki zamykając dośrodkowania na dalszy słupek. Podsumowując było miło, łatwo i przyjemnie.

Wystąpiliśmy w składzie: Krystian Centkowski, Kacper Drązikowski, Jakub Felczyński, Paweł Piotrowski, Hubert Kowalski, Kamil Kościug (Michał Regulski), Paweł Księżak (Jakub Nowakowski), Damian Chełmiński, Damian Kaczor (Adrian Gala), Adrian Jaworski i Aleksander Psiuk (Jakub Pawlak).

Tabela I Warszawskiej Ligi Juniorów Młodszych:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Perła Złotokłos 12 5441 33
2 Promyk Nowa Sucha 12 4224 27
3 Kosa II Konstancin 12 249 17
4 Jedność Żabieniec 12 24-2 17
5 BUKS Pruszków 12 13-9 10
6 Partyzant Leszno 12 14-24 10
7 LKS Osuchów 12 9-39 7