Niemoc Seniorów w Korytowie

Błękitni KorytówPromyk Nowa Sucha

4 - 0

W meczu Warszawskiej Klasy A Błękitni Korytów wygrali z Promykiem Nowa Sucha 4:0 (2:0). Bramki dla gospodarzy padały w 34, 38, 86 i 88 minucie.

Żółte kartki Promyka: 68′ Łukasz Pacholski, 80′ Piotr Kamiński. Widzów 35.

Jadąc do Korytowa mieliśmy dość prostą misję do wykonania. Ewentualna wygrana pozwalała wskoczyć nawet na szóste miejsce w tabeli, co z perspektywy 11 miejsca po rundzie jesiennej wyglądało całkiem kusząco. Niestety w rywalizacji z Błękitnymi zabrakło nam wszystkiego. Promyk w niczym nie przypominał drużyny, która w trzech wiosennych kolejkach zdobyła siedem punktów. Graliśmy wolno, bez pomysłu i w porównaniu do przeciwnika spóźnieni o jedno tempo. Gra się wyraźnie nie kleiła i właściwie w całym spotkaniu możemy odnotować tylko jedną dobrą okazję Piotra Kamińskiego. Gospodarze także nie grali wielkiej piłki, ale na tak wyglądający zespół z Nowej Suchej zupełnie to wystarczało. Pierwsze trafienie to bramka właściwie z… autu. Gracz gospodarzy wykonał daleki wrzut, który praktycznie już z linii bramkowej dobił jego kolega z drużyny. Nie zdążyliśmy się na dobre otrząsnąć, a cztery minuty później było już 2:0. Na szczęście dla nas dotrwaliśmy do przerwy tracąc tylko dwa gole i liczyliśmy, że coś się uda zmienić po zmianie stron. Taka sytuacja jednak nie miała miejsca, bo dalej nie mieliśmy pomysłu na ogranie przeciwnika. Nadzieja na korzystny wynik ostatecznie prysła, gdy na cztery minuty przed końcem rywale trafili z rzutu karnego. Jakby tego było mało to chwilę później dobili nas jeszcze kolejnym golem. Był to mecz z tych, o których chce się jak najszybciej zapomnieć. Obyśmy za tydzień zobaczyli już inny Promyk.

Wystąpiliśmy w składzie: Krystian Centkowski, Kamil Dalke (85′ Andrzej Leszczyński), Paweł Kutkowski, Marek Simiński, Łukasz Pacholski, Aleksander Psiuk (60′ Rafał Dalke), Paweł Księżak (55′ Jakub Teodorowicz), Marcin Jaworski, Maciej Nowicki, Piotr Ufa (70′ Kamil Wróbel) i Piotr Kamiński.