Bez punktów w Chlebni

LKS ChlebniaPromyk Nowa Sucha

4 - 0

W meczu II Warszawskiej Ligi Młodzików LKS Chlebnia wygrał z Promykiem Nowa Sucha 4:0 (3:0).

Drużynie Młodzików nie najlepiej wiedzie się na wyjazdach, a szczególnie w pierwszych połowach na boisku przeciwnika. W pierwszej kolejce pojechaliśmy do Warszawy i jakby przestraszyliśmy się Polonii. Do przerwy przegrywaliśmy 1:0, ale po zmianie stron Promyk zaprezentował się znacznie lepiej i czuliśmy ogromny niedosyt. W trzeciej kolejce wybraliśmy się do Chlebni i ponownie nie za dobrze weszliśmy w mecz. Różnica polegała jednak na tym, że aktualny przeciwnik pokazał większe umiejętności od Polonii i do przerwy było 3:0. Druga połowa wyglądała lepiej z naszej strony, ale Promykowi nie udało się zdobyć bramki. Uczynili to za to przeciwnicy, którzy ustalili wynik rywalizacji na 4:0 i do Nowej Suchej wróciliśmy bez punktów.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Miłosz Kluczyk, Wiktor Sot, Dawid Markus, Bartosz Bernaszuk, Bartosz Figat, Oliwier Tataj, Dawid Błaszczyk i Nikolas Krzemiński. Grali także: Kamil Malara, Mikołaj Zabłocki, Igor Kowalski, Mateusz Kluczyk, Adrian Sałaciński oraz Adam Malczenko.