Nieudana końcówka Trampkarzy

Promyk Nowa SuchaPartyzant Leszno

3 - 4

W meczu II Warszawskiej Ligi Trampkarzy Promyk Nowa Sucha przegrał z Partyzantem Leszno 3:4 (1:1). Wszystkie bramki dla naszej drużyny zdobył Dawid Pikura.

Po trzech kolejkach Promyk był liderem, a Partyzant był tuż za nim więc szykował nam się mecz na szczycie. Zresztą rywalizacja z drużyną z Leszna zawsze była zacięta więc i tym razem nie mogło być inaczej. Silnie wiejący wiatr nieco utrudniał poczynania obu zespołów, ale i tak oglądaliśmy ciekawą potyczkę. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście, gdy po rzucie wolnym futbolówka odbiła się od poprzeczki i napastnik rywali dobił ją z najbliższej odległości. Na szczęście potrafiliśmy na to odpowiedzieć i po przejęciu piłki przez Macieja Księżaka i zagraniu wzdłuż bramki Dawid Pikura doprowadził do wyrównania. Zwiastowało to, że po zmianie stron będzie równie ciekawie i nie pomyliliśmy się, choć na bramki trzeba było długo czekać. Akcje przenosiły się spod jednej strony boiska pod drugą, ale obie ekipy skutecznie wybijały z rytmu rywala. W końcu jednak to Promyk wyszedł na prowadzenie, choć gol był dość niespodziewany. Bardzo dobrze i pewnie interweniujący bramkarz przeciwnika niespodziewanie nie opanował piłki po dość lekkim uderzeniu Dawida Pikury i zrobiło się 2:1. Nabraliśmy nadziei na końcowe zwycięstwo, ale ostatnie siedem minut było dla nas wręcz wstrząsające. W krótkim odstępie czasu straciliśmy trzy gole i szanse na końcowe zwycięstwo mocno się oddaliły. Lekko przywrócił je Dawid Pikura zdobywając kontaktową bramkę w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry, ale w trakcie doliczonych minut nie byliśmy już w stanie kolejny raz trafić do siatki i trzy punkty odjechały do Leszna.

Wystąpiliśmy w składzie: Antoni Siekiera, Piotr Felczyński, Jakub Szypszak, Kacper Plichta, Jan Kowalik, Kacper Zdanowski, Maciej Księżak, Bartosz Plichta, Łukasz Rogalski, Bartosz Sokołowski i Dawid Pikura. Grali także: Patryk Adamiec, Kacper Marcinkowski, Grzegorz Sekuła, Patryk Staniak oraz Jakub Jaworski.