Nieudane dwie kwarty Orlików

-:-

W meczu III Warszawskiej Ligi Orlików Promyk Nowa Sucha przegrał z Piastem Piastów 5:7 (2:1, 3:1, 0:3, 0:2). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Jakub Kowalski x3, Konrad Kornacki i Szymon Adamcewicz.

Po ograniu teoretycznie silniejszych zespołów dalsza część rywalizacji powinna być dla nas łatwiejsza, ale okazało się, że każdy jest w stanie wygrać z każdym i nie można pozwolić sobie na chwilę słabości. Mecz z Piastem rozpoczęliśmy dobrze i po pierwszych piętnastu minutach prowadziliśmy jedną bramką. Kolejna odsłona rywalizacji jeszcze bardziej zwiększyła naszą przewagę i przed zmianą stron na tablicy wyników widniało 5:2 dla Promyka. Zaliczka ta była z pozoru bezpieczna, ale w naszej grze wyraźnie się coś zacięło i przestaliśmy trafiać do siatki. Goście w trzeciej kwarcie odrobili straty i doprowadzili do remisu. Do końca pozostało piętnaście minut więc mieliśmy czas na sięgnięcie po zwycięstwo, ale nie mogliśmy złapać odpowiedniego rytmu. Rywale za to dołożyli jeszcze dwa gole i sięgnęli po zwycięstwo.

Wystąpiliśmy w składzie: Kacper Błaszkiewicz, Maciej Wasilewski, Kuba Kasperek, Szymon Adamcewicz, Paweł Ziółkowski, Konrad Kornacki i Jakub Kowalski. Grali także: Ksawery Ciura, Adam Mońka, Kacper Gierasik, Marcel Wawrzyńczak, Wiktor Drężek oraz Krystian Kocimski.