Wysoka porażka Młodzików

-:-

W meczu II Warszawskiej Ligi Młodzików Promyk Nowa Sucha przegrał z Unią Boryszew 1:7 (0:3). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Bartosz Figat.

Pojedynek z sąsiadem z powiatu działa motywująco, ale trzeba przyznać, że to goście bardzo dobrze weszli w spotkanie. Już po dwóch minutach prowadzili jedną bramką, a pięć minut później było już 0:3. Rozpoczęliśmy więc bardzo źle, ale potem sytuacja się uspokoiła i do końca pierwszej połowy nie straciliśmy już więcej goli. Co prawda nie udało nam się też strzelić, bo przełamanie nastąpiło dopiero na początku drugiej połowy. Wydawało się, że dobry start da nam jeszcze szanse na sukces, ale na tym się zatrzymaliśmy. Ostatni kwadrans za to należał do rywali, którzy dołożyli jeszcze cztery trafienia i zdecydowanie zwyciężyli.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Mateusz Kluczyk, Oliwier Tataj, Wiktor Sot, Miłosz Kluczyk, Bartosz Figat, Bartosz Bernaszuk, Bartosz Krawczak i Nikolas Krzemiński. Grali także: Adam Malczenko, Kamil Malara, Igor Kowalski, Sergiusz Winnicki, Dawid Markus oraz Dawid Błaszczyk.