Porażka w Błoniu

-:-

W meczu II Warszawskiej Ligi Tram[karzy Błonianka Błonie wygrała z Promykiem Nowa Sucha 5:1 (4:0). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Dawid Pikura.

W tabeli panuje dosyć spory ścisk i meczem z Błonianką mogliśmy sprawić, że byłby on jeszcze większy. Niestety w pierwszej połowie rywalizacji nie byliśmy w stanie przeciwstawić się dobrze dysponowanemu zespołowi z Błonia. Gospodarze po kwadransie wyszli na prowadzenie i stopniowo budowali swoją przewagę. Na 2:0 podwyższyli pięć minut później i nasza sytuacja zrobiła nie najlepsza. Do tego pod koniec pierwszej części spotkania straciliśmy jeszcze gola z rzutu karnego i chwilę później kolejną bramką. Sprawiło to, że do szatni zeszliśmy przy stanie 4:0 i niewiele zapowiadało, że uda się odwrócić losy rywalizacji. Szybko jednak mogliśmy zmienić zdanie, gdy do siatki trafił Dawid Pikura. Mieliśmy jeszcze kolejne okazje aby gonić rywala, ale żadnej z nich nie udało się wykorzystać. Do tego gospodarze na dziesięć minut przed końcem kolejny raz wpisali się na listę strzelców odbierając nam nadzieję na dogonienie przeciwnika i jak się później okazało ustalając wynik pojedynku.

Wystąpiliśmy w składzie: Antoni Siekiera, Piotr Felczyński, Kacper Plichta, Jakub Szypszak, Jan Kowalik, Kacper Zdanowski, Maciej Księżak, Bartosz Sokołowski, Łukasz Rogalski, Bartosz Plichta i Dawid Pikura. Grali także: Kacper Marcinkowski oraz Grzegorz Sekuła.