Tajfun ponownie lepszy

Promyk Nowa SuchaTajfun Brochów

0 - 3

W meczu Warszawskiej Klasy A Promyk Nowa Sucha przegrał z Tajfunem Brochów 0:3 (0:0). Gole dla gości padały w 46, 51 i 78 minucie.

Żółte kartki Promyka: 52′ Paweł Kutkowski, 70′ Marcin Jaworski, 88′ Marcin Jaworski. Czerwone kartki Promyka: 88′ Marcin Jaworski. Widzów 60.

W rundzie jesiennej przegraliśmy w Brochowie 2:1, dlatego na własnym obiekcie chcieliśmy się zrewanżować. Rywalizacja była jednak zacięta i mimo kilku szans w pierwszej połowie nie oglądaliśmy bramek. To czego brakowało podczas inauguracyjnych czterdziestu pięciu minut z nawiązką nadeszło od samego startu drugiej połowy. Nie minęła jeszcze minuta, a goście już wyszli na prowadzenie. Było to dla nas na tyle szokujące, że pięć minut później było już 0:2. Próbowaliśmy coś zmienić i nastąpiło trochę roszad w składzie, ale nie potrafiliśmy znaleźć drogi do siatki. Lepsi w tych poszukiwaniach okazali się rywale, którzy w 78 minucie ustalili wynik rywalizacji. Nie udało nam się więc zrewanżować przeciwnikowi za porażkę z pierwszej rundy i ponownie zeszliśmy z boiska pokonani.

Wystąpiliśmy w składzie: Marcin Grzywacz, Michał Maciak, Marcin Jaworski, Paweł Kutkowski, Łukasz Pacholski, Mateusz Figat (70′ Rafał Muras), Tomasz Mikulski (55′ Jakub Felczyński), Arkadiusz Cieślak (55′ Damian Chełmiński), Maciej Nowicki (75′ Mateusz Piątek), Kamil Wróbel (46′ Kamil Dalke) i Piotr Ufa (60′ Tomasz Jurczak).