Trampkarze na drugim miejscu

W Turnieju o Puchar Wójta Gminy Sochaczew Trampkarze Promyka Nowa Sucha zajęli 2 miejsce.

Turniej w Feliksowie dotychczas był naszą domeną. Rok w rok sięgaliśmy po puchar za pierwsze miejsce i stało się tradycją, że wracamy ze złotymi medalami. Początek dodatkowo utwierdził nas w przekonaniu, że zmierzamy w dobrze znanym kierunku, gdy ograliśmy Orkan Sochaczew. Niestety w drugim starciu przegraliśmy z Orionem Cegłów i nasza sytuacja mocno się skomplikowała. Co prawda w dalszej części rywalizacji ograliśmy zarówno Unię Iłów jak i Piasta Feliksów, ale nasz pogromca tylko raz zszedł z boiska pokonany. Przy równym dorobku punktowym decydował więc bezpośredni mecz, a ten jak wiadomo nie był na naszą korzyść. Oznaczało to, że nasza dominacja na imprezie w Feliksowie została przerwana, ale i tak możemy być zadowoleni, gdyż na naszych szyjach zawisły srebrne medale.

Wyniki naszej drużyny:

  • Promyk – Orkan Sochaczew 3:0
  • Promyk – Orion Cegłów 1:4
  • Promyk – Unia Iłów 3:1
  • Promyk – Piast Feliksów 5:0

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Antoni Siekiera, Maciej Księżak, Jan Kowalik, Kacper Plichta, Kacper Zdanowski, Bartosz Sokołowski, Dawid Pikura i Łukasz Rogalski.

 

2 komentarze na temat “Trampkarze na drugim miejscu

  1. Admin zapomniał że w kilku turniejach grała drużyna Unii Boryszew i zajmowała 1 miejsce .

  2. Faktycznie w 2016 roku triumfowała Unia Boryszew, a Promyk zajął wtedy trzecie miejsce. We wcześniejszych latach Promyk w tym turnieju nie startował. Rok 2017 i 2018 kończył się wygraną Promyka.

Komentarze są wyłączone