Rocznik 2008 uczcił jubileusz Bzury

W meczu kontrolnym Orlików Bzura Chodaków przegrała z Promykiem Nowa Sucha 0:6 (0:2). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Jakub Kowalski x3, Paweł Ziółkowski, Szymon Adamcewicz i Konrad Kornacki.

W miniony weekend odbywał się piknik z okazji 90-lecia Bzury Chodaków. Na imprezę przeprowadzoną z rozmachem zaproszono reprezentantów sąsiednich Klubów. W przypadku Promyka Nowa Sucha wybór padł na rocznik 2008, który miał się zmierzyć z o rok starszymi graczami Akademii Piłkarskiej Bzury Chodaków. Spodziewaliśmy się więc ciężkiej przeprawy, ale całe spotkanie odbywało się pod nasze dyktando. Hat-trickiem popisał się Jakub Kowalski, a po golu dołożyli Paweł Ziółkowski, Szymon Adamcewicz i Konrad Kornacki. Wygrana oznaczała dla nas zresztą dodatkowe atrakcje. Otrzymaliśmy okazały puchar i pamiątkowe medale. Nam nie pozostaje nic innego jak życzyć jubilatowi samych sukcesów!

Wystąpiliśmy w składzie: Ksawery Ciura, Konrad Kornacki, Maciej Wasilewski, Kuba Kasperek, Jakub Kowalski, Paweł Ziółkowski, Wiktor Czepulaniec, Szymon Adamcewicz i Krystian Kocimski. Grali także: Mikołaj Matusiak, Bartosz Skoneczny, Kacper Gierasik, Szymon Brysiak oraz Kacper Błaszkiewicz.