Wysoka wygrana z Teresinem

W meczu kontrolnym Trampkarzy Starszych Promyk Nowa Sucha wygrał z KS Teresin 14:5 (2:3). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Maciej Księżak x7, Bartosz Dubielecki x5, Kacper Zdanowski i Antoni Siekiera.

Nasza drużyna mierzyła się z dobrze znanym przeciwnikiem, gdyż z KS Teresin gramy praktycznie w każdym okresie przygotowawczym. Tym razem spotkanie rozpoczęło się dla nas gorzej, ponieważ to goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Potrafiliśmy jednak odpowiedzieć z nawiązką i po golach Kacpra Zdanowskiego i Bartosza Dubieleckiego to Promyk miał gola przewagi. Do końca pierwszej połowy sytuacja się jednak odwróciła i do szatni zeszliśmy przy stanie 2:3. Na szczęście druga część rywalizacji to dominacja zespołu z Nowej Suchej. Aż dwunastokrotnie trafialiśmy do siatki i nie pozostawiliśmy złudzeń kto tego dnia był lepszy. Pozostaje liczyć, że forma strzelecka zostanie utrzymana i z powodzeniem będziemy występować także w pojedynkach o punkty.

Wystąpiliśmy w składzie: Tobiasz Wróblewski, Jan Kowalik, Szymon Rogalski, Łukasz Rogalski, Kacper Plichta, Piotr Felczyński, Kacper Zdanowski, Bartosz Sokołowski, Antoni Siekiera, Maciej Księżak i Bartosz Dubielecki.