Rocznik 2006 na remis

W meczu kontrolnym Trampkarzy Młodszych Promyk Nowa Sucha zremisował z Milanem Milanówek 4:4 (3:2). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Oliwier Tataj x3 i Bartosz Figat.

Po powrocie z obozu nasi piłkarze postanowili spróbować swoich sił z reprezentantem I Ligi więc wiedzieliśmy, że będzie to solidna jednostka treningowa. Pierwsze fragmenty nie ułożyły się po naszej myśli, gdyż to rywale wyszli na prowadzenie. Na szczęście potrafiliśmy na to odpowiedzieć i po dwóch trafieniach to Promyk był na prowadzeniu. Nasza radość nie trwała jednak długo, ponieważ po bramce gości był remis. Nasi gracze mimo wszystko dążyli do zwycięstwa czego efektem były kolejne dwa gole i dość solidna zaliczka. Niestety nie dane nam było sięgnąć po zwycięstwo, gdyż gracze z Milanówka najpierw zaliczyli kontaktowe trafienie, a w ostatniej akcji meczu strzelili na 4:4. Podsumowując rywalizację możemy jednak być zadowoleni, bo zaprezentowaliśmy się z dobrej strony, choć wiemy, że powinniśmy poprawić skuteczność, aby w meczach ligowych sięgać po komplet punktów.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Mateusz Kluczyk, Sergiusz Winnicki, Jacek Wyziński, Igor Kowalski, Bartosz Krawczak, Wiktor Sot, Miłosz Kluczyk, Bartosz Figat, Konrad Kornacki i Oliwier Tataj. Grali także: Jakub Kowalski, Paweł Ziółkowski, Kamil Malara, Adam Podkański, Rafał Kaźmierski oraz Dominik Dobosiewicz.