Rocznik 2006 zaczyna od wygranej

Rakovia WarszawaPromyk Nowa Sucha

2 - 10

W meczu II Warszawskiej Ligi Trampkarzy Młodszych Rakovia Warszawa przegrała z Promykiem Nowa Sucha 2:10 (1:4). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Oliwier Tataj x4, Bartosz Bernaszuk x3, Bartosz Figat x2 i Szymon Adamcewicz.

Poprzedni sezon dla rocznika 2006 nie był zbyt udany, ale nowe rozgrywki mogły wszystko przewrócić do góry nogami. Wchodziliśmy bowiem do gry na pełnowymiarowym boisku, na duże bramki i co najważniejsze po jedenastu zawodników. Zmian sporo więc i wszystko mogło się wydarzyć. Zaczęliśmy jednak podobnie jak w poprzednich rozgrywkach od straconego gola. Zwykle wtedy pojawiało się zwątpienie i rywale stopniowo nam odjeżdżali, ale tym razem pokazaliśmy charakter. Po półgodzinie gry na listę strzelców wpisał się Bartosz Figat i wtedy się zaczęło. Do końca pierwszej połowy po golu dołożyli jeszcze Bartosz Bernaszuk, Oliwier Tataj oraz Bartosz Figat i na przerwę zeszliśmy przy wyniku 1:4. Do szatni zeszliśmy w dobrych nastrojach i po zmianie stron kontynuowaliśmy dobrą grę. Po dziesięciu minutach nasze prowadzenie podwyższył Bartosz Bernaszuk, a dalej było już tylko lepiej. W trzysta sekund Oliwier Tataj zdobył trzy bramki i co ciekawie pomiędzy pierwszą a drugą z nich gospodarze także zdążyli trafić do siatki. Była to zresztą ostatnia zdobycz rywali ze stolicy, bo do końcowego gwizdka strzelał już tylko Promyk, a konkretnie uczynili to Szymon Adamcewicz i Bartosz Bernaszuk. Cieszy pierwsza wygrana w nowym sezonie i wysoka skuteczność naszych piłkarzy. W całych poprzednich rozgrywkach udało nam się zdobyć tylko cztery gole. W pojedynku z Rakovią padło ich ponad dwukrotnie więcej. Wierzymy więc, że strzelecka niemoc została odblokowana i czekamy na kolejne wygrane.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Mateusz Kluczyk, Bartosz Krawczak, Sergiusz Winnicki, Igor Kowalski, Dawid Markus, Wiktor Sot, Miłosz Kluczyk, Bartosz Figat, Bartosz Bernaszuk i Oliwier Tataj. Grali także: Szymon Adamcewicz, Jakub Kowalski, Kacper Hołuj, Adam Podkański oraz Dawid Błaszczyk.