Trampkarze Starsi z trzema punktami

Promyk Nowa SuchaFC Komorów

5 - 2


W meczu II Warszawskiej Ligi Trampkarzy Starszych Promyk Nowa Sucha wygrał z FC Komorów 5:2 (2:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Maciej Księżak x2, Bartosz Dubielecki x2 i Dawid Pikura.

Nadrabiając zaległości z pierwszej kolejki zmierzyliśmy się z zespołem z którym dość dobrze radziliśmy sobie w poprzednich sezonach. Stąd też nasza wiara w zwycięstwo mogła być większa. Z drugiej strony nie wolno było rywala lekceważyć, bo to najkrótsza droga do porażki. Początkowo grało nam się bardzo ciężko. Goście zamurowali dostęp do własnej bramki, a my graliśmy zbyt indywidualnie aby zaskoczyć przeciwnika. W końcu jednak za sprawą Dawida Pikury udało się otworzyć wynik i można było zakładać, że będzie już łatwiej. Mimo wszystko niewiele się zmieniło, bo gra zdecydowanie nam się nie układała. Popełnialiśmy sporo błędów, było dużo niedokładności, ale i tak zanim zeszliśmy na przerwę to Maciej Księżak podwyższył prowadzenie Promyka. Do szatni zeszliśmy więc z dwubramkową przewagą i pozornie byliśmy spokojniejsi. Druga połowa rozpoczęła się jednak fatalnie, bo goście zdobyli kontaktowego gola i zrobiło się niebezpiecznie. Mieli jeszcze kilka innych okazji, ale Promyk w końcu się przebudził i najpierw Maciej Księżak trafił z rzutu karnego, a następnie Bartosz Dubielecki podwyższył na 4:1. Niestety to nie był koniec emocji, ponieważ gracze z Komorowa jeszcze raz pokonali naszego bramkarza. Na szczęście na więcej start już sobie nie pozwoliliśmy i mogliśmy spokojnie czekać na końcowy gwizdek. Do tego pod koniec meczu przeprowadziliśmy chyba pierwszą na prawdę zespołową akcję zakończoną golem Bartosza Dubieleckiego, która przypieczętowała naszą wygraną.

Wystąpiliśmy w składzie: Adam Malczenko, Piotr Felczyński, Kacper Plichta, Kacper Zdanowski, Jan Kowalik, Bartosz Sokołowski, Antoni Siekiera, Maciej Księżak, Łukasz Rogalski, Dawid Pikura i Bartosz Dubielecki. Grali także: Patryk Adamiec oraz Grzegorz Sekuła.

Tabela II Warszawskiej Ligi Trampkarzy Starszych:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 AP II EsKadra 4 25:817 12
2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 10:64 9
3 Partyzant Leszno 4 13:112 9
4 Promyk Nowa Sucha 6 29:281 9
5 Akademia Piłkarska Żyrardów 4 26:1313 6
6 Znicz III Pruszków 5 11:13-2 6
7 Sparta II Jazgarzew 5 14:34-20 3
8 FC Komorów 4 4:19-15 0

Zostaw komentarz