Juniorzy bez punktów w Piasecznie

MKS PiasecznoPromyk Nowa Sucha

8 - 1


W meczu I Wojewódzkiej Ligi Juniorów MKS Piaseczno wygrał z Promykiem Nowa Sucha 8:1 (3:0). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Aleksander Psiuk.

W ostatnim czasie w naszym zespole mamy trochę problemów kadrowych. Część graczu narzeka na urazy, a ostatnio łatwo też o przeziębienie. Stąd też nasza kadra trochę się uszczupliła, ale i tak z nadziejami jechaliśmy do Piaseczna. Ogółem w pierwszej połowie toczyliśmy wyrównany pojedynek, ale rywal skrzętnie wykorzystywał nasze błędy. Zaowocowało to zdobyciem trzech bramek i nasza sytuacja się skomplikowała. To jednak nie był koniec problemów, bo w przerwie Adrian Jaworski i Kamil Kościug nie byli w stanie kontynuować gry w dalszej części rywalizacji i na drugą połowę wyszliśmy bez możliwości kolejnych zmian ze względu na krótką ławkę rezerwowych. Przyniosło to taki skutek, że gdy plac gry opuścił jeszcze Damian Kaczor to zostaliśmy zmuszeni do gry w dziesięciu. Na drobny uraz narzekał także Aleksander Psiuk i zrobił sobie dziesięciominutową przerwę. Reszta drużyny grała w dziewiątkę, ale chwila odpoczynku dobrze podziałała na naszego napastnika, gdyż po ponownym pojawieniu się na boisku zdołał wpisać się na listę strzelców. Mimo wszystko ambitną postawą nie byliśmy w stanie nadrobić braków kadrowych z czego skrzętnie korzystali gospodarze. W drugiej połowie jeszcze pięć razy wpisali się na listę strzelców i pojedynek zakończył się wysoką porażką Promyka. Mimo wszystko z postawy naszych graczy można być zadowolony, bo w niesprzyjających okolicznościach pokazali dużo woli walki

Wystąpiliśmy w składzie: Krystian Centkowski, Jakub Teodorowicz, Hubert Kowalski, Adrian Jaworski (Dawid Nowakowski), Kacper Drązikowski, Kamil Kościug (Michał Regulski), Damian Chełmiński, Paweł Księżak, Damian Kaczor, Jakub Pawlak i Aleksander Psiuk.

Tabela I Wojewódzkiej Ligi Juniorów:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 MKS Piaseczno 12 57:1542 33
2 Radomiak Radom 12 69:1455 30
3 Wilga Garwolin 12 35:314 20
4 Promyk Nowa Sucha 12 30:46-16 19
5 AS Radomiak Radom 12 20:35-15 8
6 Perła Złotokłos 12 20:50-30 6
7 Jedność Żabieniec 12 14:54-40 6

Jeden komentarz na temat “Juniorzy bez punktów w Piasecznie

Komentarze są wyłączone