Wielkie emocje u Juniorów

Promyk Nowa SuchaPerła Złotokłos

3 - 3


W meczu I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Promyk Nowa Sucha zremisował z Perłą Złotokłos 3:3 (0:2). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Adrian Jaworski x2 i Kacper Drązikowski.

Ostatnie pojedynki z Perłą mocno różniły się od siebie. Oba zespoły na własnym stadionie zdecydowanie zdominowały rywala i bez większych problemów sięgnęły po zwycięstwo. Tym razem graliśmy w Nowej Suchej, dlatego można było dawać nam trochę większe szanse. Mimo wszystko gra była wyrównana, choć to gracze rywala byli bardziej dynamiczni w konstruowaniu ataków. Potwierdzili to zresztą po kwadransie, gdy po jednej z akcji wyszli na prowadzenie. My nie za bardzo mieliśmy pomysł na sforsowanie defensywy rywala, a goście siedem minut później po indywidualnej akcji gracza ze Złotokłosu prowadzili już dwiema bramkami. Nie wyglądało to najlepiej, ale nasi piłkarze wyszli na drugą połowę mocno zmotywowani. Sporo ożywienia wzniósł wprowadzony jeszcze w pierwszej części Adrian Jaworski i to właśnie on zdobył kontaktowego gola dla Promyka przerzucając futbolówkę nad wychodzącym bramkarzem. Niestety nasza radość nie trwała długo, bo chwilę później rywale wykorzystali niezdecydowanie naszej defensywy i nasza strata powróciła do dwóch trafień. Nie podłamaliśmy się jednak i dalej walczyliśmy o pełną pulę. Sygnał do ataku ponownie dał Adrian Jaworski, który tym razem skierował piłkę do bramki bezpośrednio z rzutu rożnego. Jeszcze bardziej nas to nakręciło, ale nasze ataki długo nie przynosiły skutku. Na szczęście końcówka meczu przyniosła upragnione trafienie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego mocno zakotłowało się pod bramką rywala, aż w końcu piłka trafiła pod nogi Kacpra Drązikowskiego, który dał Promykowi wyrównanie. Dla nas było to mało, ale na więcej zabrakło już czasu i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Wystąpiliśmy w składzie: Krystian Centkowski, Kamil Kościug (Paweł Księżak), Jakub Teodorowicz, Jakub Felczyński, Kacper Drązikowski, Jakub Nowakowski, Paweł Piotrowski, Damian Chełmiński, Damian Kaczor, Jakub Pawlak (Adrian Jaworski) i Aleksander Psiuk.

Tabela I Wojewódzkiej Ligi Juniorów:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 MKS Piaseczno 9 37:1225 24
2 Radomiak Radom 8 41:1031 18
3 Wilga Garwolin 9 30:237 17
4 Promyk Nowa Sucha 8 24:25-1 13
5 AS Radomiak Radom 8 14:22-8 7
6 Perła Złotokłos 8 14:35-21 5
7 Jedność Żabieniec 8 8:41-33 0

Jeden komentarz na temat “Wielkie emocje u Juniorów

Komentarze są wyłączone