Juniorzy ponownie ogrywają Jedność

Jedność ŻabieniecPromyk Nowa Sucha

3 - 5

W meczu I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Jedność Żabieniec przegrała z Promykiem Nowa Sucha 3:5 (0:2). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Kamil Kościug 3, Paweł Piotrowski i Adrian Jaworski.

W pierwszym meczu obu zespołów zwyciężyliśmy 4:1 i mimo rewanżu w Żabieńcu liczyliśmy również na wygraną, bo Jedność w tym sezonie nie zdobyła jeszcze choćby punktu. Pierwszą połowę rozgrywaliśmy spokojnie, ale jak już braliśmy się za strzelanie to bramki były niezwykłej urody. Najpierw strzałem w okienko popisał się Paweł Piotrowski, a następnie Adrian Jaworski pozazdrościł koledze i również uderzył w okolicach spojenia słupka z poprzeczką. Dosyć efektownie prowadziliśmy więc dwiema bramkami i z taką przewagą zeszliśmy na przerwę. Po zmianie stron gospodarze nas zaskoczyli i zdobyli kontaktowego gola, ale nie planowaliśmy długo się tym przejmować. Kamil Kościug sprawnie i szybko skompletował hat-tricka i dość mocno zbliżyliśmy się do końcowego zwycięstwa. Co prawda rywale pod koniec zdobyli dwa gole, ale na nic więcej już im nie pozwoliliśmy i trzy punkty odjechały do Nowej Suchej.

Wystąpiliśmy w składzie: Michał Regulski, Kacper Drązikowski, Jakub Teodorowicz, Jakub Felczyński, Hubert Kowalski (Antoni Rejman), Damian Kaczor (Jakub Pawlak), Paweł Piotrowski, Damian Chełmiński, Jakub Nowakowski (Maciej Księżak), Kamil Kościug (Dawid Nowakowski) i Adrian Jaworski.