Kolejne punkty Juniorów

Promyk Nowa SuchaAS Radomiak Radom

2 - 0

W meczu I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Promyk Nowa Sucha wygrał z AS Radomiak Radom 2:0 (1:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Adrian Jaworski i samobój.

Pierwsza potyczka między zespołami zakończyła się wysokim zwycięstwem Promyka, ale ostatnie wyniki AS Radomiak sprawiały, że spodziewaliśmy się dużo trudniejszej przeprawy. Potwierdziło się to w samym spotkaniu, które było wyrównanym widowiskiem. W decydujących momentach jednak to my pokazywaliśmy się z lepszej strony i właśnie to zadecydowało o wyniku. W pierwszej połowie Adrian Jaworski powalczył o piłkę z wychodzącym bramkarzem i nie przekraczając przepisów wygrał ten pojedynek. Po tym pozostało mu dopełnienie formalności przy strzale do pustej bramki i objęliśmy prowadzenie. Jednak jeszcze przed przerwą nasza sytuacja się skomplikowała, gdy po drugiej żółtej kartce naszego gracza zostaliśmy zmuszeni do gry w okrojonym składzie. Na szczęście do końca pierwszej połowy jak i po zmianie stron nie okazaliśmy słabości i gra w dziesiątkę nie było za bardzo widoczna. Potrafiliśmy kreować akcje bramkowe, a do tego po jednym z rzutów rożnych zawodnik z Radomia sam skierował futbolówkę do siatki. Dało nam to jeszcze więcej spokoju i bez większych problemów dowieźliśmy zwycięstwo do końcowego gwizdka.

Wystąpiliśmy w składzie: Michał Regulski, Hubert Kowalski, Jakub Teodorowicz, Jakub Felczyński, Kacper Drązikowski (Dawid Nowakowski), Jakub Nowakowski (Jakub Pawlak), Paweł Piotrowski, Damian Chełmiński, Damian Kaczor, Kamil Kościug (Aleksander Psiuk) i Adrian Jaworski.