Nieudany występ w Brochowie

Tajfun BrochówPromyk Nowa Sucha

1 - 0

W meczu Warszawskiej Klasy A Tajfun Brochów wygrał z Promykiem Nowa Sucha 1:0 (1:0). Gol dla gospodarzy padł w 12 minucie.

Żółte kartki Promyka: 61′ Łukasz Pacholski, 80′ Mariusz Mikulski. Czerwone kartki Promyka: 90’+3 Łukasz Pacholski. Widzów 30.

Nasza sytuacja w tabeli nie jest najlepsza, dlatego każdy punkt jest niezwykle cenny. Ewentualna wygrana pozwalała zrównać się z Tajfunem punktami, ale rywale też liczyli na zwycięstwo, które pozwalało utrzymać się w czołówce. Początek był zachowawczy w wykonaniu obu zespołów, ale nie trzeba było długo czekać na okazje strzeleckie. Pierwszą poważniejszą stworzyli gospodarze, ale próbę napastnika z Brochowa wybronił Bartłomiej Siekiera. Niestety parę minut później przeciwnik wyszedł z szybką kontrą i gracz rywali w sytuacji sam na sam z bramkarzem wyprowadził Tajfun na prowadzenie. My próbowaliśmy się odgryźć i najbliżej był Paweł Kutkowski, ale jego strzał głową minął światło bramki. Próbował też Kamil Wróbel, ale uprzedzili go obrońcy. Byliśmy więc blisko wyrównania, ale zabrakło szczęścia. Po zmianie stron wyszliśmy z zamiarem odwrócenia losów rywalizacji i potwierdziliśmy to swoją grą. Niestety nasza skuteczność szwankowała i musieliśmy pogodzić się z porażką.

Wystąpiliśmy w składzie: Bartłomiej Siekiera, Łukasz Pacholski, Paweł Kutkowski, Jakub Felczyński (65′ Rafał Dalke), Maciej Nowicki (75′ Karol Drązikowski), Mateusz Figat, Tomasz Jurczak, Łukasz Piórkowski (80′ Łukasz Potyra), Adrian Jaworski (46′ Damian Chełmiński), Kamil Wróbel i Aleksander Psiuk.