Cenna wygrana Młodzików

Promyk Nowa SuchaATP Warszawa

4 - 1

W meczu II Warszawskiej Ligi Młodzików Promyk Nowa Sucha wygrał z ATP Warszawa 4:1 (3:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Jakub Kowalski x2 i Konrad Kornacki x2.

Nasz zespół oswoił się już z drugoligową rywalizacją i radzi sobie całkiem nieźle. Odnieśliśmy zwycięstwa z Naprzodem Brwinów i Zniczem II Pruszków, ale w kontekście walki o utrzymanie ważne były punkty także z ATP Warszawa. Musieliśmy więc wyjść maksymalnie skoncentrowani i z pewnością z poziomu koncentracji naszych graczy mogliśmy być zadowoleni. Rozpoczęliśmy ze środka boiska i po zagraniu na lewe skrzydło na strzał zdecydował się Jakub Kowalski. Bramkarz rywali nie zdołał go obronić i zrobiło się 1:0. Jak się okazało to nas tylko nakręciło, bo chwilę później Konrad Kornacki trafił na 2:0. Zaliczyliśmy więc wymarzony początek, ale goście powoli zaczynali budzić się z letargu. Dość mocno zepchnęli nas do defensywy czego efektem było kontaktowe trafienie. Mieliśmy trochę obaw jak potoczy się dalsza rywalizacja, ale uspokoił nas Konrad Kowalski, który ponownie wpisał się na listę strzelców. Wynik 3:1 utrzymał się do przerwy, ale po zmianie stron nie mogliśmy być pewni końcowego sukcesu. Na szczęście utrzymaliśmy formę z pierwszej połowy, choć tym razem nie daliśmy już przeciwnikowi pokonać naszego bramkarza. Do tego swoją drugą bramkę zdobył Jakub Kowalski czym przypieczętował zwycięstwo Promyka. Wygrana pozwala odskoczyć na sześć punktów od strefy zagrożonej spadkiem, choć z drugiej strony w następnej kolejce będziemy mieli okazję zagrać o drugie miejsce w tabeli ;)

Wystąpiliśmy w składzie: Ksawery Ciura, Kuba Kasperek, Maciej Wasilewski, Adam Mońka, Szymon Adamcewicz, Paweł Ziółkowski, Jakub Kowalski, Krystian Kocimski i Konrad Kornacki. Grali także: Mikołaj Matusiak, Wiktor Czepulaniec, Szymon Brysiak, Wiktor Drężek, Kacper Gierasik oraz Bartosz Skoneczny.