Z 2:0 do 2:2

Pogoń Grodzisk MazowieckiPromyk Nowa Sucha

2 - 2


W meczu II Warszawskiej Ligi Młodzików Pogoń Grodzisk Mazowiecki zremisowała z Promykiem Nowa Sucha 2:2 (2:1). Obie bramki dla naszej drużyny zdobył Szymon Adamcewicz.

Mecz z Pogonią w Grodzisku podobnie jak spotkanie w Nowej Suchej nie zaczął się dla nas najlepiej. Szybko straciliśmy dwa gole i wydawało się, że ewentualne marzenia o wskoczeniu na drugie miejsce musimy odłożyć na inny dzień. Mimo wszystko gra w dalszej części się uspokoiła i gospodarze wydawali się zadowoleni z wyniku. My również nie forsowaliśmy tempa, ale pod koniec pierwszej połowy zdarzył się moment przełomowy. Szymon Adamcewicz trafił bezpośrednio z rzutu rożnego i zrobiło się ciekawie. Promyk mocno uwierzył w siebie i śmielej zaatakował. Długo musieliśmy czekać na efekt naszych poczynań, ale na dziesięć minut przed końcem na listę strzelców ponownie wpisał się Szymon Adamcewicz. Wtedy gospodarze ograniczyli się właściwie do defensywy, a my chcieliśmy za wszelką cenę zwyciężyć w tym pojedynku. Sztuka ta się nie udała i drużyny podzieliły się punktami, ale drugą połową zdecydowanie udowodniliśmy, że drugie miejsce w ligowej tabeli wcale nie było poza naszym zasięgiem.

Wystąpiliśmy w składzie: Ksawery Ciura, Kuba Kasperek, Maciej Wasilewski, Adam Mońka, Szymon Adamcewicz, Paweł Ziółkowski, Jakub Kowalski, Konrad Kornacki i Krystian Kocimski. Grali także: Mikołaj Matusiak, Wiktor Czepulaniec, Wiktor Drężek, Kacper Gierasik, Bartosz Skoneczny oraz Szymon Brysiak.

Tabela II Warszawskiej Ligi Młodzików:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Legia Warszawa 6 75:372 18
2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 16:151 10
3 Promyk Nowa Sucha 6 11:30-19 10
4 Znicz II Pruszków 6 16:106 9
5 ATP Warszawa 6 6:31-25 3
6 Naprzód Brwinów 6 11:46-35 3

Zostaw komentarz