Emocjonujące spotkanie Seniorów

Promyk Nowa SuchaLKS II Chlebnia

2 - 1

W meczu Warszawskiej Klasy A Promyk Nowa Sucha wygrał z LKS II Chlebnia 2:1 (1:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Kamil Wróbel (37′) i Tomasz Jurczak (71′). Gol dla gości padł w 40 minucie.

Żółte kartki Promyka: 39′ Bartłomiej Siekiera, 76′ Damian Chełmiński, 87′ Mateusz Figat. Czerwone kartki Promyka: 87′ Mateusz Figat. Widzów 8.

Ostatnim meczem rundy jesiennej chcieliśmy udowodnić, że mimo nienajlepszego początku sezonu potrafiliśmy w końcu złapać odpowiedni rytm i zacząć regularnie punktować. W początkowych fragmentach pojedynku potrafiliśmy stworzyć sobie kilka dogodnych okazji, ale długo nie udawało się umieścić piłki w siatce. W końcu jednak uczynił to Kamil Wróbel i po prostopadłym zagraniu wyprowadził Promyk na prowadzenie. Niestety nasza radość nie trwała długo, bo po faulu w polu karnym goście skutecznie wykonali jedenastkę i mieliśmy remis. Utrzymał się on zresztą do przerwy, co zapowiadało, że po zmianie stron emocji nie powinno zabraknąć. Mimo optycznej przewagi mieliśmy spory problem żeby sforsować defensywę przeciwnika i samych strzałów na bramkę było niewiele. Przełamanie przyszło dopiero wraz z niepewną interwencją bramkarza z Chlebni, którego uprzedził Tomasz Jurczak. Naszemu napastnikowi po minięciu golkipera gości nie pozostało nic innego jak dopełnienie formalności i wyprowadzenie Promyka na prowadzenie. Chwilę później mogliśmy mieć „deja vu” z pierwszej połowy, ponieważ rywale ponownie mieli okazję uderzać z rzutu karnego. Tym razem jednak próba okazała się nieskuteczna i dalej prowadziliśmy 2:1. Ostatecznie wynik nie uległ już zmianie i odnieśliśmy trzecie zwycięstwo z rzędu.

Wystąpiliśmy w składzie: Bartłomiej Siekiera, Aleksander Psiuk (46′ Damian Chełmiński), Marek Simiński, Paweł Kutkowski (85′ Paweł Księżak), Łukasz Pacholski, Mateusz Figat, Marcin Jaworski, Łukasz Piórkowski, Maciej Nowicki (65′ Jakub Nowakowski (83′ Michał Nowakowski)), Tomasz Jurczak (80′ Rafał Dalke) i Kamil Wróbel.