Trampkarze Starsi powalczyli z wiceliderem

Promyk Nowa SuchaPogoń Grodzisk Mazowiecki

1 - 3

W meczu II Warszawskiej Ligi Trampkarzy Starszych Promyk Nowa Sucha przegrał z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1:3 (0:0). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Maciej Księżak.

Do ciekawego pojedynku na sam koniec rozgrywek doszło pomiędzy Promykiem a Pogonią. W pierwszej połowie goście próbowali dotrzeć do naszej bramki atakiem pozycyjnym, a my bazowaliśmy na szybkości naszych graczy i prostopadłymi zagraniami potrafiliśmy kreować sytuacje sam na sam z bramkarzem. Ostatecznie jednak żadna z tych metod nie przyniosła efektu i obie drużyny zeszły na przerwę przy bezbramkowym remisie. Po zmianie stron w końcu przyszło przełamanie i jako pierwsi dokonali tego rywale. Uczynili to zresztą z nawiązką, ponieważ dwukrotnie trafili do siatki. Mimo niekorzystnego obrotu spraw Promyk się nie poddał i po rzucie rożnym i uderzeniu Macieja Księżaka zdobyliśmy kontaktowego gola. Zdecydowanie nas to nakręciło i nie zamierzaliśmy na tym poprzestać. Coraz mocniej naciskaliśmy, ale nie mogliśmy sforsować defensywy zespołu z Grodziska. Ostatecznie w samej końcówce to goście wyszli z kontrą i ustalili wynik rywalizacji na 1:3.

Wystąpiliśmy w składzie: Patryk Adamiec, Piotr Felczyński, Kacper Plichta, Antoni Siekiera, Kacper Zdanowski, Grzegorz Sekuła, Bartosz Sokołowski, Jan Kowalik, Łukasz Rogalski, Maciej Księżak i Bartosz Dubielecki. Grali także: Mikołaj Jarota i Piotr Maciaszek.