Dobre złego początki

W meczu kontrolnym Trampkarzy Młodszych Promyk Nowa Sucha przegrał z Błękitnymi Gąbin 1:14 (1:6). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Bartosz Figat.

Po sezonie postanowiliśmy się zmierzyć z zespołem, który wygrał Płocką Ligę Trampkarzy Młodszych i awansował do Ligi Wojewódzkiej. Szykowała się więc ciężka przeprawa, ale pierwotnie nic nie zapowiadało, że coś pójdzie nie tak. Wynik rywalizacji otworzył Bartosz Figat i to Promyk wyszedł na prowadzenie. Niestety kolejne minuty nie były dla nas łaskawe i to rywale nas punktowali. Do przerwy sześciokrotnie trafili do siatki, a po zmianie stron dołożyli jeszcze osiem goli. Przełożyło się to na naszą bardzo wysoką porażkę, choć z przebiegu gry, chyba aż na taki pogrom nie zasłużyliśmy.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Mateusz Kluczyk, Sergiusz Winnicki, Jacek Wyziński, Adam Podkański, Miłosz Kluczyk, Bartosz Krawczak, Bartosz Bernaszuk, Bartosz Figat, Oliwier Tataj i Adrian Sałaciński. Grali także: Igor Kowalski, Rafał Kaźmierski oraz Dawid Błaszczyk.