Seniorzy pograli po rundzie

W meczu kontrolnym Seniorów Promyk Nowa Sucha przegrał z Bzurą Chodaków 1:4 (1:2). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Kamil Wróbel.

Niedziela przyniosła nam sporo emocji po dwóch pojedynkach drużyn młodzieżowych Promyka z Błękitnymi Gąbin pozostał jeszcze mecz Seniorów z Bzurą Chodaków. Mimo, że oba zespoły już zakończyły rozgrywki i znajdują się w okresie roztrenowania to widowisko fajnie się oglądało i można było obejrzeć sporo ciekawych akcji. W początkowych fragmentach więcej do powiedzenia mieli goście, którzy jednak nie mogli znaleźć drogi do siatki. Udało im się to dopiero po skutecznie wykonanym rzucie karnym i musieliśmy gonić wynik. My powoli zaczynaliśmy łapać odpowiedni rytm i w końcu dopięliśmy swego, gdy do stan rywalizacji wyrównał Kamil Wróbel. Wydawało się, że pójdziemy za ciosem, ale decydujące słowo należało do Bzury, bo to rywale trafili do siatki i na przerwę zeszliśmy przegrywając jedną bramką. Po zmianie stron w naszych szeregach nastąpiło wiele zmian, bo co najbardziej cieszyło to, że trener miał do dyspozycji aż dwudziestu dwóch graczy. Każdy dostał swoją szansę i z tego chyba możemy być najbardziej zadowoleni nawet jeśli w końcówce spotkania straciliśmy dwa gole. Nie mniej jednak była to wartościowa jednostka treningowa, bo jeszcze przed przerwą zimową mogliśmy rozegrać mecz z wymagającym przeciwnikiem.

Wystąpiliśmy w składzie: Bartłomiej Siekiera, Aleksander Psiuk, Marcin Jaworski, Paweł Księżak, Łukasz Pacholski, Jakub Nowakowski, Damian Chełmiński, Łukasz Piórkowski, Mateusz Figat, Kamil Wróbel i Rafał Dalke. Grali także: Michał Nowakowski, Mateusz Piątek, Piotr Kamiński, Paweł Piotrowski, Karol Drązikowski, Kacper Drązikowski, Kamil Kościug, Daniel Kaźmierczak, Jakub Teodorowicz, Michał Zajdziński oraz Maciej Nowicki.

Zostaw komentarz