Warszawska Klasa A gr. 4


Mecz Score
15 08 2019 11:00 Międzyborów
Wrzos Międzyborów Orzeł Kampinos
3 - 0
17 08 2019 15:00 Zaborów, Jana Kujawskiego 5
Zaborowianka Zaborów Promyk Nowa Sucha
3 - 0
17 08 2019 16:00 Jaktorów
Tur Jaktorów Partyzant Leszno
0 - 3
17 08 2019 17:00 Korytów
Błękitni Korytów Józefowianka Józefów
6 - 2
18 08 2019 17:00 Chlebnia
LKS II Chlebnia Piast Feliksów
2 - 3
18 08 2019 17:30 Brochów
Tajfun Brochów Naprzód Brwinów
2 - 1
20 08 2019 18:00 Osuchów
LKS Osuchów Passovia Pass
1 - 2
24 08 2019 14:30 Feliksów
Piast Feliksów Zaborowianka Zaborów
2 - 3
24 08 2019 16:00 Płochocin
Józefowianka Józefów Wrzos Międzyborów
2 - 1
24 08 2019 17:00 Leszno
Partyzant Leszno LKS Osuchów
0 - 1
25 08 2019 10:00 Pass
Passovia Pass LKS II Chlebnia
2 - 1
25 08 2019 11:00 Kampinos
Orzeł Kampinos Tur Jaktorów
1 - 0
25 08 2019 11:00 Brochów
Tajfun Brochów Błękitni Korytów
4 - 2
25 08 2019 15:00 Brwinów, Turystyczna 4
Naprzód Brwinów Promyk Nowa Sucha
3 - 2
31 08 2019 11:00 Osuchów
LKS Osuchów Orzeł Kampinos
4 - 0
31 08 2019 11:00 Zaborów
Zaborowianka Zaborów Passovia Pass
0 - 1
31 08 2019 15:00 Jaktorów
Tur Jaktorów Józefowianka Józefów
2 - 5
31 08 2019 16:00 Międzyborów
Wrzos Międzyborów Tajfun Brochów
2 - 0
31 08 2019 17:15 Korytów
Błękitni Korytów Naprzód Brwinów
3 - 3
1 09 2019 16:00 Chlebnia
LKS II Chlebnia Partyzant Leszno
1 - 4
1 09 2019 17:00 Nowa Sucha 22c
Promyk Nowa Sucha Piast Feliksów
6 - 3
7 09 2019 11:00 Pass 8
Passovia Pass Promyk Nowa Sucha
1 - 2
7 09 2019 16:00 Leszno
Partyzant Leszno Zaborowianka Zaborów
1 - 0
7 09 2019 16:00 Płochocin
Józefowianka Józefów LKS Osuchów
2 - 3
7 09 2019 16:30 Brochów
Tajfun Brochów Tur Jaktorów
10 - 3
7 09 2019 17:30 Chlebnia
LKS II Chlebnia Orzeł Kampinos
3 - 1
8 09 2019 15:00 Brwinów
Naprzód Brwinów Piast Feliksów
3 - 0
8 09 2019 16:00 Korytów
Błękitni Korytów Wrzos Międzyborów
0 - 4
14 09 2019 10:00 Jaktorów
Tur Jaktorów Błękitni Korytów
1 - 1
14 09 2019 11:00 Międzyborów
Wrzos Międzyborów Naprzód Brwinów
5 - 1
14 09 2019 11:00 Osuchów
LKS Osuchów Tajfun Brochów
1 - 3
14 09 2019 15:00 Zaborów
Zaborowianka Zaborów Orzeł Kampinos
3 - 2
15 09 2019 11:00 Nowa Sucha 22c
Promyk Nowa Sucha Partyzant Leszno
0 - 1
15 09 2019 16:00 Chlebnia
LKS II Chlebnia Józefowianka Józefów
3 - 3
15 09 2019 16:00 Feliksów
Piast Feliksów Passovia Pass
1 - 5
21 09 2019 15:30 Międzyborów
Wrzos Międzyborów Tur Jaktorów
2 - 0
21 09 2019 16:00 Leszno
Partyzant Leszno Piast Feliksów
1 - 3
21 09 2019 16:00 Płochocin
Józefowianka Józefów Zaborowianka Zaborów
4 - 2
22 09 2019 11:00 Kampinos A 30A
Orzeł Kampinos Promyk Nowa Sucha
1 - 2
22 09 2019 13:00 Brochów
Tajfun Brochów LKS II Chlebnia
1 - 4
22 09 2019 15:00 Brwinów
Naprzód Brwinów Passovia Pass
3 - 2
22 09 2019 16:00 Korytów
Błękitni Korytów LKS Osuchów
5 - 1
28 09 2019 11:00 Jaktorów
Tur Jaktorów Naprzód Brwinów
0 - 3
28 09 2019 11:00 Osuchów
LKS Osuchów Wrzos Międzyborów
2 - 1
28 09 2019 11:00 Pass
Passovia Pass Partyzant Leszno
2 - 2
28 09 2019 15:00 Zaborów
Zaborowianka Zaborów Tajfun Brochów
7 - 0
29 09 2019 10:30 Nowa Sucha 22c
Promyk Nowa Sucha Józefowianka Józefów
2 - 6
29 09 2019 16:00 Chlebnia
LKS II Chlebnia Błękitni Korytów
0 - 3
29 09 2019 16:00 Feliksów
Piast Feliksów Orzeł Kampinos
1 - 1
5 10 2019 15:00 Międzyborów
Wrzos Międzyborów LKS II Chlebnia
4 - 0
5 10 2019 15:00 Jaktorów
Tur Jaktorów LKS Osuchów
2 - 2
5 10 2019 15:00 Korytów
Błękitni Korytów Zaborowianka Zaborów
0 - 1
5 10 2019 16:00 Płochocin
Józefowianka Józefów Piast Feliksów
4 - 0
6 10 2019 11:00 Brochów 125
Tajfun Brochów Promyk Nowa Sucha
1 - 0
6 10 2019 15:00 Kampinos
Orzeł Kampinos Passovia Pass
2 - 3
6 10 2019 15:30 Brwinów
Naprzód Brwinów Partyzant Leszno
0 - 3
12 10 2019 11:00 Osuchów
LKS Osuchów Naprzód Brwinów
0 - 4
12 10 2019 12:00 Nowa Sucha 22c
Promyk Nowa Sucha Błękitni Korytów
3 - 2
12 10 2019 13:00 Pass
Passovia Pass Józefowianka Józefów
2 - 1
12 10 2019 15:00 Zaborów
Zaborowianka Zaborów Wrzos Międzyborów
1 - 2
12 10 2019 16:00 Feliksów
Piast Feliksów Tajfun Brochów
1 - 2
13 10 2019 15:00 Chlebnia
LKS II Chlebnia Tur Jaktorów
0 - 0
13 10 2019 15:30 Leszno
Partyzant Leszno Orzeł Kampinos
2 - 0
19 10 2019 11:00 Płochocin
Józefowianka Józefów Partyzant Leszno
3 - 0
19 10 2019 11:00 Jaktorów
Tur Jaktorów Zaborowianka Zaborów
0 - 2
19 10 2019 11:00 Osuchów
LKS Osuchów LKS II Chlebnia
3 - 3
19 10 2019 15:00 Korytów
Błękitni Korytów Piast Feliksów
5 - 0
19 10 2019 15:00 Międzyborów, Staszica 5
Wrzos Międzyborów Promyk Nowa Sucha
3 - 2
19 10 2019 15:30 Brochów
Tajfun Brochów Passovia Pass
2 - 3
20 10 2019 15:00 Brwinów
Naprzód Brwinów Orzeł Kampinos
8 - 0
26 10 2019 10:30 Nowa Sucha 22c
Promyk Nowa Sucha Tur Jaktorów
6 - 1
26 10 2019 11:00 Leszno
Partyzant Leszno Tajfun Brochów
3 - 2
26 10 2019 11:00 Pass
Passovia Pass Błękitni Korytów
1 - 0
26 10 2019 14:00 Feliksów
Piast Feliksów Wrzos Międzyborów
0 - 0
26 10 2019 15:00 Zaborów
Zaborowianka Zaborów LKS Osuchów
3 - 0
27 10 2019 13:30 Chlebnia
LKS II Chlebnia Naprzód Brwinów
2 - 3
27 10 2019 14:30 Kampinos
Orzeł Kampinos Józefowianka Józefów
1 - 3
2 11 2019 10:00 Osuchów, Szkolna 1
LKS Osuchów Promyk Nowa Sucha
0 - 4
2 11 2019 14:00 Korytów
Błękitni Korytów Partyzant Leszno
0 - 2
2 11 2019 14:00 Międzyborów
Wrzos Międzyborów Passovia Pass
1 - 3
2 11 2019 14:10 Jaktorów
Tur Jaktorów Piast Feliksów
0 - 1
3 11 2019 13:00 Brochów
Tajfun Brochów Orzeł Kampinos
0 - 4
3 11 2019 13:30 Brwinów
Naprzód Brwinów Józefowianka Józefów
3 - 2
3 11 2019 14:00 Chlebnia
LKS II Chlebnia Zaborowianka Zaborów
3 - 0
9 11 2019 10:00 Płochocin
Józefowianka Józefów Tajfun Brochów
2 - 2
9 11 2019 10:00 Nowa Sucha 22c
Promyk Nowa Sucha LKS II Chlebnia
2 - 1
9 11 2019 11:00 Leszno
Partyzant Leszno Wrzos Międzyborów
1 - 1
9 11 2019 11:00 Pass
Passovia Pass Tur Jaktorów
5 - 2
9 11 2019 14:00 Feliksów
Piast Feliksów LKS Osuchów
1 - 1
9 11 2019 15:00 Zaborów
Zaborowianka Zaborów Naprzód Brwinów
2 - 3
10 11 2019 11:00 Kampinos
Orzeł Kampinos Błękitni Korytów
0 - 3

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Passovia Pass 13 32:1814 31
2 Naprzód Brwinów 13 38:2315 28
3 Wrzos Międzyborów 13 29:1217 26
4 Partyzant Leszno 13 23:1310 26
5 Józefowianka Józefów 13 39:2712 23
6 Zaborowianka Zaborów 13 27:189 21
7 Promyk Nowa Sucha 13 31:265 21
8 Tajfun Brochów 13 29:33-4 19
9 Błękitni Korytów 13 30:228 17
10 LKS Osuchów 13 19:30-11 15
11 LKS II Chlebnia 13 23:29-6 12
12 Piast Feliksów 13 16:33-17 12
13 Orzeł Kampinos 13 13:35-22 7
14 Tur Jaktorów 13 11:41-30 3

Zostaw komentarz