III Warszawska Liga Orlików E1 gr. 8


Mecz Score
30 03 2019 Grodzisk
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki Offensywa Książenice
-:-
30 03 2019 Piastów
Piast Piastów Błonianka II Błonie
-:-
30 03 2019 Chlebnia
LKS Chlebnia Promyk Nowa Sucha
-:-
6 04 2019 Książenice
Offensywa Książenice Promyk Nowa Sucha
-:-
6 04 2019 Błonie
Błonianka II Błonie LKS Chlebnia
-:-
6 04 2019 Grodzisk
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki Piast Piastów
-:-
13 04 2019 Piastów
Piast Piastów Offensywa Książenice
-:-
13 04 2019 Chlebnia
LKS Chlebnia Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
-:-
13 04 2019 Kozłów Biskupi
Promyk Nowa Sucha Błonianka II Błonie
-:-
27 04 2019 Książenice
Offensywa Książenice Błonianka II Błonie
-:-
27 04 2019 Grodzisk
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki Promyk Nowa Sucha
-:-
27 04 2019 Piastów
Piast Piastów LKS Chlebnia
-:-
11 05 2019 Chlebnia
LKS Chlebnia Offensywa Książenice
-:-
11 05 2019 Kozłów Biskupi
Promyk Nowa Sucha Piast Piastów
-:-
11 05 2019 Błonie
Błonianka II Błonie Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
-:-
18 05 2019 Książenice
Offensywa Książenice Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
-:-
18 05 2019 Błonie
Błonianka II Błonie Piast Piastów
-:-
18 05 2019 Kozłów Biskupi
Promyk Nowa Sucha LKS Chlebnia
-:-
25 05 2019 Kozłów Biskupi
Promyk Nowa Sucha Offensywa Książenice
-:-
25 05 2019 Chlebnia
LKS Chlebnia Błonianka II Błonie
-:-
25 05 2019 Piastów
Piast Piastów Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
-:-
1 06 2019 Książenice
Offensywa Książenice Piast Piastów
-:-
1 06 2019 Grodzisk
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki LKS Chlebnia
-:-
1 06 2019 Błonie
Błonianka II Błonie Promyk Nowa Sucha
-:-
8 06 2019 Błonie
Błonianka II Błonie Offensywa Książenice
-:-
8 06 2019 Kozłów Biskupi
Promyk Nowa Sucha Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
-:-
8 06 2019 Chlebnia
LKS Chlebnia Piast Piastów
-:-
15 06 2019 Książenice
Offensywa Książenice LKS Chlebnia
-:-
15 06 2019 Piastów
Piast Piastów Promyk Nowa Sucha
-:-
15 06 2019 Grodzisk
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki Błonianka II Błonie
-:-

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Błonianka II Błonie 0 00 0
2 LKS Chlebnia 0 00 0
3 Offensywa Książenice 0 00 0
4 Piast Piastów 0 00 0
5 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0 00 0
6 Promyk Nowa Sucha 0 00 0