III Warszawska Liga Orlików E1 gr. 8


Mecz Score
30 03 2019 12:00 Grodzisk
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki Offensywa Książenice
3 - 14
30 03 2019 13:00 Chlebnia 59
LKS Chlebnia Promyk Nowa Sucha
4 - 7
31 03 2019 11:00 Błonie
Błonianka II Błonie Piast Piastów
6 - 3
6 04 2019 14:00 Grodzisk
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki Piast Piastów
5 - 4
7 04 2019 11:00 Błonie
Błonianka II Błonie LKS Chlebnia
11 - 4
7 04 2019 12:00 Żółwin, Szkolna 39
Offensywa Książenice Promyk Nowa Sucha
4 - 8
13 04 2019 10:00 Piastów
Piast Piastów Offensywa Książenice
3 - 11
14 04 2019 10:00 Chlebnia
LKS Chlebnia Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
6 - 4
14 04 2019 10:30 Kozłów Biskupi, Olimpijska 1
Promyk Nowa Sucha Błonianka II Błonie
14 - 5
27 04 2019 12:00 Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyńska 61
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki Promyk Nowa Sucha
1 - 13
27 04 2019 12:00 Piastów
Piast Piastów LKS Chlebnia
7 - 2
27 04 2019 13:00 Książenice
Offensywa Książenice Błonianka II Błonie
7 - 4
11 05 2019 10:00 Błonie
Błonianka II Błonie Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
3 - 3
12 05 2019 11:00 Kozłów Biskupi, Olimpijska 1
Promyk Nowa Sucha Piast Piastów
5 - 7
18 05 2019 09:00 Książenice
Offensywa Książenice Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
12 - 5
18 05 2019 09:00 Piastów
Piast Piastów Błonianka II Błonie
3 - 11
19 05 2019 11:00 Kozłów Biskupi, Olimpijska 1
Promyk Nowa Sucha LKS Chlebnia
10 - 5
25 05 2019 16:00 Kozłów Biskupi, Olimpijska 1
Promyk Nowa Sucha Offensywa Książenice
6 - 3
26 05 2019 10:00 Piastów
Piast Piastów Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1 - 11
26 05 2019 11:00 Chlebnia
LKS Chlebnia Błonianka II Błonie
4 - 4
29 05 2019 18:30 Chlebnia
LKS Chlebnia Offensywa Książenice
5 - 2
1 06 2019 10:00 Błonie, Okrzei 3
Błonianka II Błonie Promyk Nowa Sucha
3 - 4
2 06 2019 12:00 Książenice
Offensywa Książenice Piast Piastów
6 - 9
7 06 2019 18:30 Błonie
Błonianka II Błonie Offensywa Książenice
5 - 5
8 06 2019 11:00 Kozłów Biskupi, Olimpijska 1
Promyk Nowa Sucha Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
19 - 6
9 06 2019 16:00 Chlebnia
LKS Chlebnia Piast Piastów
7 - 4
12 06 2019 19:00 Grodzisk
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki LKS Chlebnia
18 - 1
15 06 2019 10:00 Grodzisk
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki Błonianka II Błonie
3 - 4
15 06 2019 12:00 Książenice
Offensywa Książenice LKS Chlebnia
-:-
16 06 2019 11:00 Piastów, Aleja Tysiąclecia 5
Piast Piastów Promyk Nowa Sucha
3 - 14

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Promyk Nowa Sucha 10 10059 27
2 Błonianka II Błonie 10 566 15
3 Offensywa Książenice 9 6416 13
4 LKS Chlebnia 9 38-29 10
5 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 10 59-18 10
6 Piast Piastów 10 44-34 9